onsemi
Produkt-Nr.:
NCV51513AAMNTWG
Hersteller:
Paket:
10-DFNW (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
130V, 2.5/3.0A HIGH AND LOW SIDE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Rise / Fall Time (Typ) | 7ns, 7ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-DFNW (3x3) |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 2A, 3A |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 8V ~ 19V |
| Mfr | onsemi |
| Channel Type | Independent |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 150 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.3V |