onsemi
Produkt-Nr.:
NCV7429DE5R2G
Hersteller:
Paket:
20-TSSOP-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC TXRX LIN 5V LDO 150MA 20TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 170°C (TJ) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Applications | System Basis Chip |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 5V ~ 28V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 750µA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP-EP |
| Base Product Number | NCV7429 |