onsemi
Produkt-Nr.:
NCV833DR2G
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.5434
$5.434
25
$0.51034
$12.7585
100
$0.386935
$38.6935
250
$0.329308
$82.327
500
$0.312835
$156.4175
1000
$0.238744
$238.744
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 7V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 15 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4mA |
| Current - Input Bias | 300 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 300 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Audio |
| Base Product Number | NCV833 |