onsemi
Produkt-Nr.:
NCV97311MW50AGEVB
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EVAL BOARD NCV97311MW50
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Main Purpose | DC/DC, Step Down with LDO |
| Current - Output | 3A, 1.5A, 1.5A |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | 2MHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 1.2V, 3.3V, 5V |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 3, Non-Isolated |
| Mfr | onsemi |
| Utilized IC / Part | NCV97311 |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 4.1V ~ 18V |
| Base Product Number | NCV97311 |