Essentra Components
Produkt-Nr.:
NE12
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLAMP P-TYPE FASTENER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5295
$1.5295
10
$1.3319
$13.319
25
$1.27566
$31.8915
50
$1.24716
$62.358
100
$1.19054
$119.054
250
$1.077148
$269.287
500
$0.992104
$496.052
1000
$0.850364
$850.364
2500
$0.793678
$1984.195
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Black, Silver |
| Panel Hole Size | 0.204" (5.18mm) |
| Material | Aluminum |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | #10 (M5) |
| Series | Richco |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | - |
| Features | Protective Coating |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.840" (21.34mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Material Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.750" (19.05mm) |
| Base Product Number | - |