NF15AA0309M--
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
NF15AA0309M--
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
ICL 3 OHM 20% 6.1A 15MM
Benutzer handbuch
Series NF15
Mfr KYOCERA AVX
Tolerance ±20%
Approval Agency -
Current - Steady State Max 6.1 A
Lead Spacing 0.300" (7.62mm)
Package Bulk
R @ 25°C 3 Ohms
Product Status Obsolete
R @ Current 110 mOhms
Diameter 0.591" (15.00mm)