NFM15CC223C1A3D
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
NFM15CC223C1A3D
Hersteller:
Murata Electronics
Beschreibung:
CAP FEEDTHRU 0.022UF 10V 0402
Auf Lager : 2070
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.020" (0.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series EMIFIL®, NFM15
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 0.022 µF
Package Tape & Reel (TR)
Current 1 A