Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
NJM567D
Hersteller:
Paket:
8-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC PHASE LOCK LOOP 8DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | Clock |
| Type | Phase Lock Loop (PLL) |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 9V |
| Output | Clock |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 500kHz |