Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
NJU7048V-TE2
Hersteller:
Paket:
14-SSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC CMOS 4 CIRCUIT 14SSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.919
$1.919
10
$1.72805
$17.2805
25
$1.6302
$40.755
100
$1.3889
$138.89
250
$1.30416
$326.04
500
$1.14114
$570.57
1000
$0.945516
$945.516
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 9V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 5.3mA |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SSOP |
| Voltage - Input Offset | 900 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-LSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 110 mA |
| Base Product Number | NJU7048 |