Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
NJU77002E-TE2
Hersteller:
Paket:
8-SOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.7V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 460nA |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Voltage - Input Offset | 350 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.5 V |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS |
| Base Product Number | NJU77002 |