Panduit Corp
Produkt-Nr.:
NK4VSRFEI
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FACEPLATE 4PORT SNAP ON VERT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Color | Electric Ivory |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Depth | 0.780" (19.80mm) |
| Series | - |
| Type | Faceplate |
| Number of Ports | 4 |
| For Use With/Related Products | NetKey® Series |
| Length | 4.500" (114.30mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Style | Single Gang |
| Features | - |
| Port Direction | Angled/Sloped |
| Package | Bulk |
| Width | 2.748" (69.80mm) |