onsemi
Produkt-Nr.:
NL7SZ57DFT2G
Hersteller:
Paket:
SC-88/SC70-6/SOT-363
Charge:
-
Beschreibung:
IC GATE MULTIFUNCT CONF SC-88
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.30685
$3.0685
25
$0.26866
$6.7165
100
$0.15352
$15.352
250
$0.143944
$35.986
500
$0.11514
$57.57
1000
$0.088274
$88.274
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Single-Ended |
| Logic Type | Configurable Multiple Function |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SC-88/SC70-6/SOT-363 |
| Schmitt Trigger Input | Yes |
| Series | 7SZ |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 3 |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Base Product Number | 7SZ57 |