onsemi
Produkt-Nr.:
NLAS4053DTR2G
Hersteller:
Paket:
16-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC SWITCH SPDT X 3 26OHM 16TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.817
$0.817
10
$0.7315
$7.315
25
$0.69464
$17.366
100
$0.533425
$53.3425
250
$0.471428
$117.857
500
$0.446633
$223.3165
1000
$0.347377
$347.377
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 100nA |
| Crosstalk | - |
| -3db Bandwidth | 180MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 10Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±3V |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 3V ~ 5V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 10pF, 10pF |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| On-State Resistance (Max) | 26Ohm |
| Switch Circuit | SPDT |
| Mfr | onsemi |
| Charge Injection | 12pC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 23ns, 23ns |
| Base Product Number | NLAS4053 |