onsemi
Produkt-Nr.:
NLAS5123MUR2G
Hersteller:
Paket:
6-UDFN (1.2x1)
Charge:
-
Beschreibung:
IC SWITCH SPDT X 1 1OHM 6UDFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.2635
$1.2635
10
$1.1324
$11.324
25
$1.07464
$26.866
100
$0.82517
$82.517
250
$0.72922
$182.305
500
$0.69084
$345.42
1000
$0.53732
$537.32
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 2nA |
| Crosstalk | -70dB @ 1MHz |
| -3db Bandwidth | 55MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 120mOhm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Supplier Device Package | 6-UDFN (1.2x1) |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 1.65V ~ 4.5V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 20pF |
| Package / Case | 6-UFDFN |
| On-State Resistance (Max) | 1Ohm |
| Switch Circuit | SPDT |
| Mfr | onsemi |
| Charge Injection | 48pC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 20ns, 15ns |
| Base Product Number | NLAS5123 |