NLS-EM20-85
Newland
Produkt-Nr.:
NLS-EM20-85
Hersteller:
Newland
Beschreibung:
2D/QR BAR CODE READER/SCANNER,VG
Benutzer handbuch
Installation Distance 15.0mm ~ 85.0mm
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Ingress Protection -
Termination Style Connector
Light Source Integrated (White)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Visual Field (Max) -
Series -
Type Multi Code Reader
Image Type -
Visual Field (Min) -
Sensor Type CMOS
Voltage - Supply 5VDC