onsemi
Produkt-Nr.:
NLSF595DTR2G
Hersteller:
Paket:
16-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRVR LINEAR 12MA 16TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.102
$1.102
10
$0.98515
$9.8515
25
$0.9348
$23.37
100
$0.717915
$71.7915
250
$0.63441
$158.6025
500
$0.601027
$300.5135
1000
$0.467466
$467.466
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 2V |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 8 |
| Series | - |
| Type | Linear |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output | 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Frequency | - |
| Dimming | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 12mA |
| Base Product Number | NLSF595 |