onsemi
Produkt-Nr.:
NLSX5012DR2G
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Translator Type | Voltage Level |
| Data Rate | 100Mbps |
| Voltage - VCCA | 0.9 V ~ 4.5 V |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 0.9 V ~ 4.5 V |
| Channels per Circuit | 2 |
| Mfr | onsemi |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | Auto-Direction Sensing, Power-Off Protection |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NLSX5012 |