onsemi
Produkt-Nr.:
NLV14555BDR2G
Hersteller:
Paket:
16-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.874
$0.874
10
$0.7847
$7.847
25
$0.7448
$18.62
100
$0.571805
$57.1805
250
$0.505362
$126.3405
500
$0.478743
$239.3715
1000
$0.372362
$372.362
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 1 x 2:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Dual Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | 4000B |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 18V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 8.8mA, 8.8mA |
| Base Product Number | NLV14555 |