Essentra Components
Produkt-Nr.:
NM-10-R10
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLAMP P-TYPE GREEN FASTENER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.3465
$2.3465
10
$2.03965
$20.3965
25
$1.95282
$48.8205
50
$1.9095
$95.475
100
$1.822765
$182.2765
250
$1.649162
$412.2905
500
$1.518955
$759.4775
1000
$1.301966
$1301.966
2500
$1.215164
$3037.91
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Green |
| Panel Hole Size | 0.206" (5.23mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Ribbed |
| Screw Size | #10 (M5) |
| Series | Richco |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | - |
| Features | Eyelet, Heat Stabilized |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.706" (17.93mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.503" (12.78mm) |
| Material Thickness | 0.068" (1.73mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.625" (15.88mm) |
| Base Product Number | NM-10 |