Essentra Components
Produkt-Nr.:
NM-11-R11
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLAMP P-TYPE GREEN FASTENER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.812
$2.812
10
$2.44815
$24.4815
25
$2.34346
$58.5865
50
$2.29159
$114.5795
100
$2.187375
$218.7375
250
$1.97904
$494.76
500
$1.822803
$911.4015
1000
$1.562408
$1562.408
2500
$1.45825
$3645.625
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Green |
| Panel Hole Size | 0.206" (5.23mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Ribbed |
| Screw Size | #10 (M5) |
| Series | Richco |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | - |
| Features | Eyelet, Heat Stabilized |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.785" (19.94mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.503" (12.78mm) |
| Material Thickness | 0.068" (1.73mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.688" (17.48mm) |
| Base Product Number | NM-11 |