NP2100SCT3G
onsemi
Produkt-Nr.:
NP2100SCT3G
Hersteller:
onsemi
Paket:
SMB
Beschreibung:
THYRISTOR 180V 100A DO214AA
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 100 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMB
Voltage - Off State 180V
Series -
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - On State 4 V
Mfr onsemi
Capacitance 97pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 240V