Panduit Corp
Produkt-Nr.:
NPCB03-X
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CORD 15AWG IEC320C20 - 320C19 4'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$47.9465
$47.9465
10
$38.3553
$383.553
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | IEC 320-C20 |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | Red |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| 2nd Connector | IEC 320-C19 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 15 AWG |
| Series | SmartZone™ |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Approved Countries | Australia, Canada, China, Europe, Germany, Japan, Korea, New Zealand, United States |
| Mfr | Panduit Corp |
| Approval Agency Marking | CCC, CE, cULus, ENEC, KC, PSE, SAA, VDE |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | H05VV-F, SJT |
| Base Product Number | NPCB03 |
| Number of Conductors | 3 |