Riedon
Produkt-Nr.:
NPS2T-25RF1
Hersteller:
Paket:
TO-126 (D-Pak Style)
Charge:
-
Beschreibung:
RES SMD 25 OHM 1% 25W TO126
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.3645
$10.3645
10
$9.7147
$97.147
50
$7.98779
$399.3895
100
$6.9084
$690.84
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 175°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.161" (4.10mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm) |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-126 (D-Pak Style) |
| Resistance | 25 Ohms |
| Series | NPS |
| Power (Watts) | 25W |
| Package / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Riedon |
| Features | Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |