Techflex
Produkt-Nr.:
NRN0.50BK100
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EXPAND SLEEVE 1/2" X 100' BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$87.552
$87.552
5
$82.08
$410.4
10
$76.608
$766.08
20
$72.7776
$1455.552
50
$71.136
$3556.8
100
$69.4944
$6949.44
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 125°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Expandable |
| Series | Flexo® Noise Reduction |
| Type | Sleeve |
| Length | 100' (30.48m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.500" (12.70mm) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Techflex |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.750" (19.05mm) |
| Wall Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Features | Clean Cut, Noise Reduction, Vibration Resistant |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Base Product Number | NRN0 |
| Heat Protection | - |