NS12575T100MNV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NS12575T100MNV
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 5.55A 18.72 MOHM
Auf Lager : 2995
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7.65A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.309" (7.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.55 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 18.72mOhm Max
Inductance 10 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 21.5MHz