NSN1.25SS200
Techflex
Produkt-Nr.:
NSN1.25SS200
Beschreibung:
EXPAND SLEEV 1.25"X200' BLK/YLW
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 79°C
Type Sleeve
Length 200' (60.96m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.250" (31.75mm)
Diameter - Inside, Expanded 1.750" (44.45mm)
Wall Thickness 0.070" (1.78mm)