NSN1.50BK200
Techflex
Produkt-Nr.:
NSN1.50BK200
Beschreibung:
EXPAND SLEEVE 1.5" X 200' BLACK
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 79°C
Color Black
Type Sleeve
Length 200' (60.96m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.500" (38.10mm)
Diameter - Inside, Expanded 2.000" (50.80mm)
Wall Thickness 0.070" (1.78mm)