Techflex
Produkt-Nr.:
NSN1.50BK200
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EXPAND SLEEVE 1.5" X 200' BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$176.1965
$176.1965
5
$169.9056
$849.528
10
$167.3881
$1673.881
20
$163.6128
$3272.256
50
$159.83712
$7991.856
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 79°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Expandable |
| Series | Non-Skid™ |
| Type | Sleeve |
| Length | 200' (60.96m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 1.500" (38.10mm) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Techflex |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant, Wear Resistant |
| Diameter - Inside, Expanded | 2.000" (50.80mm) |
| Wall Thickness | 0.070" (1.78mm) |
| Features | Clean Cut, Slip Resistant |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Base Product Number | NSN1.50 |
| Heat Protection | - |