onsemi
Produkt-Nr.:
NSPM3031MXT5G
Hersteller:
Paket:
2-X2DFN (1x0.6)
Charge:
-
Beschreibung:
TVS DIODE 3.3VWM 7.6VC 2X2DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3325
$0.3325
10
$0.247
$2.47
100
$0.139935
$13.9935
500
$0.092682
$46.341
1000
$0.07106
$71.06
2000
$0.061798
$123.596
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 45A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 87pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 2-X2DFN (1x0.6) |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 7.6V |
| Package / Case | 2-XDFN |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3.3V (Max) |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | NSPM3031 |