Zuhause / Oscillators / NT2016SA-32M-END4263A
minImg
NT2016SA-32M-END4263A
NDK America, Inc.
Produkt-Nr.:
NT2016SA-32M-END4263A
Hersteller:
NDK America, Inc.
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 1.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Series NT2016SA
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output -
Mfr NDK America, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 32 MHz