Semtech Corporation
Produkt-Nr.:
NT22L33-QFN
Hersteller:
Paket:
24-QFN
Charge:
-
Beschreibung:
IC LASER DRVR 1.25GBPS 5V 24QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Bias | 80 mA |
| Supplier Device Package | 24-QFN |
| Series | - |
| Type | Laser Diode Driver |
| Current - Modulation | 70mA |
| Data Rate | 1.25Gbps |
| Package / Case | - |
| Voltage - Supply | 3.3V, 5V |
| Mfr | Semtech Corporation |
| Package | Tray |
| Base Product Number | NT22L33 |