NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
NTE1974
Hersteller:
Paket:
TO-220
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG LINEAR 18V TO220 FULL PAC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.2015
$3.2015
10
$3.04
$30.4
20
$2.8785
$57.57
50
$2.717
$135.85
100
$2.66
$266
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 75°C (TA) |
| Current - Quiescent (Iq) | 6 mA |
| PSRR | 69dB (120Hz) |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Output | - |
| Output Configuration | Positive |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Control Features | - |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 18V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Package | Bag |