NTVB300SA-L
onsemi
Produkt-Nr.:
NTVB300SA-L
Hersteller:
onsemi
Paket:
SMB
Beschreibung:
THYRISTOR 300V 50A DO214AA
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 50 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMB
Voltage - Off State 300V
Series -
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - On State 4 V
Mfr onsemi
Capacitance 28pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 400V