NV4W-MR41
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
NV4W-MR41
Beschreibung:
LCD MODULE 4.6IN MONO P/R/W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Character Format -
Viewing Area 109.00mm L x 41.00mm W
Display Mode -
Text Color -
Product Status Obsolete
Character Size -
Series NV
Display Format -
Display Type LCD - Monochrome
Backlight LED - Pink/Red/White
Voltage - Supply 24V
Background Color Pink/Red/White
Mfr Omron Automation and Safety
Dot Size -
Outline L x W x H 146.00mm x 74.00mm x 26.00mm