Zuhause / Crystals / NX2016SA-48M-EXS00A-CS08718
minImg
NX2016SA-48M-EXS00A-CS08718
NDK America, Inc.
Produkt-Nr.:
NX2016SA-48M-EXS00A-CS08718
Hersteller:
NDK America, Inc.
Beschreibung:
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Auf Lager : 19364
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance -
Operating Temperature -
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Series NX2016SA
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr NDK America, Inc.
Frequency 48 MHz