Zuhause / Crystals / NX3225SA-40M-EXS00A-CS03880
minImg
NX3225SA-40M-EXS00A-CS03880
NDK America, Inc.
Produkt-Nr.:
NX3225SA-40M-EXS00A-CS03880
Hersteller:
NDK America, Inc.
Beschreibung:
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Auf Lager : 2023
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±17ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Series NX3225SA
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr NDK America, Inc.
Frequency 40 MHz