P-120SCJSF10
Panasonic - BSG
Produkt-Nr.:
P-120SCJSF10
Hersteller:
Panasonic - BSG
Beschreibung:
BATTERY PACK NICAD 12V 4/5 SC
Benutzer handbuch
Termination Style Solder Tab
Number of Cells 10
Battery Cell Size 4/5SC
Voltage - Rated 12 V
Size / Dimension 9.06" L x 0.91" W x 1.34" H (230.1mm x 23.0mm x 34.0mm)