P005-002-14LA
Tripp Lite
Produkt-Nr.:
P005-002-14LA
Beschreibung:
CORD 14AWG IEC 320-C14 - C13 2'
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
1st Connector IEC 320-C14, Left Angle
Voltage Rating 100 ~ 250VAC
Color Black
Current Rating (Amps) 15A
2nd Connector IEC 320-C13
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Wire Gauge 14 AWG
Series -
Length 2.00' (609.6mm)