P0805C5111BNT
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
P0805C5111BNT
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
0805
Beschreibung:
P 0805 C 5111 B N TR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 5.11 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.2W, 1/5W