P0805H1292BBT
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
P0805H1292BBT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings -
Resistance 12.9 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.2W, 1/5W