P1206H2672FBTA
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
P1206H2672FBTA
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
1206
Beschreibung:
P 1206 H 2672 F B TR100
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 26.7 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.333W, 1/3W