P1330-472G
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
P1330-472G
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 1.33A 125MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 720mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 1.33 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 125mOhm Max
Inductance 4.7 µH