P1330-473K
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
P1330-473K
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 467MA 792MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 246mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 467 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 792mOhm Max
Inductance 47 µH