P1500SBLRP
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
P1500SBLRP
Paket:
DO-214AA
Beschreibung:
THYRISTOR 140V 250A DO214AA
Auf Lager : 2370
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 80 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA
Voltage - Off State 140V
Series SIDACtor®
Current - Peak Pulse (8/20µs) 250 A
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - On State 4 V
Mfr Littelfuse Inc.
Capacitance 55pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 180V