P1504UBTP
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
P1504UBTP
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Paket:
Modified MS-013
Beschreibung:
THYRISTOR 140V/280V 250A 6SMD GW
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 80 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Modified MS-013
Voltage - Off State 140V, 280V
Series SIDACtor®
Current - Peak Pulse (8/20µs) 250 A
Package / Case 6-SMD, Gull Wing
Voltage - On State 4 V
Mfr Littelfuse Inc.
Capacitance 55pF, 95pF
Number of Elements 4
Voltage - Breakover 180V, 360V