P1812-392K
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
P1812-392K
Hersteller:
API Delevan Inc.
Paket:
1812
Beschreibung:
FIXED IND 3.9UH 700MA 347MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.25A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 347mOhm Max
Inductance 3.9 µH