P1812-683G
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
P1812-683G
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 220MA 3.408OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 297mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 220 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.408Ohm Max
Inductance 68 µH