P2RFC-2074-39
RF Industries
Produkt-Nr.:
P2RFC-2074-39
Hersteller:
RF Industries
Beschreibung:
CBL ASSY 7/16 DIN PLUG-PLUG 39"
Auf Lager : 603
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Type SPP-250LLPL
2nd Contact Gender Male
1st Connector 7/16 Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector 7/16 Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 39.00" (990.60mm)