P2TC0603D1502LNTA
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
P2TC0603D1502LNTA
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
0603
Beschreibung:
P2TC0603 2PPM/C 15K 0,01% N TA
Auf Lager : 90
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.060" L x 0.033" W (1.52mm x 0.85mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 15 kOhms
Series P2TC
Power (Watts) 0.125W, 1/8W