P2TC0805D1002LNTA
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
P2TC0805D1002LNTA
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
0805
Beschreibung:
P2TC0805 2PPM/C 10K 0,01% N TA
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 10 kOhms
Series P2TC
Power (Watts) 0.2W, 1/5W