P2TC2010D1001LNTA
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
P2TC2010D1001LNTA
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
2010
Beschreibung:
P2TC2010 2PPM/C 1K 0,01% N TA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 1 kOhms
Series P2TC
Power (Watts) 1W